Soru / Cevap

by Burak SARAL
Sormak istediğiniz yada danışmak istediğiniz konular var ise lütfen bu bölümden iletin en kısa sürede yanıtlamaya çalışacağım.

8 yorum

ilker 12 Kasım 2014 - 12:29 pm

merhabalar ben üniversite öğrencisiyim fikirlerimizin ve ideallerimizin ortak olduğu kanısına vardım bende kendi ekipmanlarımı ve ekip arkadaşlarmı henüz yeni yeni ediniyorum yavaş yavaş yol alıyoruz hep birlikte umarım bir gün ortak birşeyler yapma şansımız olur. (yanlızlık hissi paylaşılmaz belki ama yanlızlığın bizlere kattıklarını birbirimizle paylaşabiliriz diye umut ediyorum)

Burak SARAL 26 Kasım 2014 - 5:15 pm

Sevgili İlker merhabalar,

Ekip arkadaşlarınla beraber çok güzel bir yola çıkmışsın, hepinize canı gönülden başarılar diliyorum.

Sizlerle beraber faaliyet yapmak ben ve ekibim için mutluluk verici olur. En kısa zamanda bir etkinlik planlayıp doğada buluşalım.

Başarılar ve iyi faaliyetler dilerim, dostlarım.

İbrahim 17 Ağustos 2014 - 2:54 pm

Merhaba BUrak Bey.Ben 34 yaşındayım ve hala istememe rağmen bangee jumping yapamadım.Kendim bu sporu yapmak ve yaptırmak istesem bölgemde buna müsade edilir mi.Bu konuda bana deneyimlerini ile yardımcı olur msunuz.İyi günler

HAZAL 3 Temmuz 2014 - 9:02 pm

hayran olmamak elde değil, ne mutlu size istediklerinizi yapacak fırsatları yaratabiliyorsunuz. özellikle sarsılmaz kurallarınız pek çok insana örnek olacak cinsten. imrenmemek elde değil :( o değilde sizin bu müzik listenizi indirmenin kolay bir yolu var mı ? paylaşırsanız çok sevinirm :) hayallerimi gerçekleştiremesem bile en azından bu şarkılarla gerçekleştirmiş gibi hissederim :)

Burak SARAL 9 Temmuz 2014 - 7:08 am

Hazal güzel yorumun için çok teşekkür ederim, müzik listemi ben tek tek oluşturuyorum ancak hepsini youtube üzerinden çekiyorum. Yani hiç bir dosya bende mevcut değil, her ayda yeni parçalar ekliyorum. Sanırım site üzerinden girip dinlemen kulağının yeni tıngırtılar ile buluşması için en kolay yöntem gibi görünüyor. Ayrıca player’ın en sağ köşesinde bulunan düğmeden parçaların isimlerini öğrenebilirsin. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Ve asla hayallerini gerçekleştiremeyeceğini düşünme! Onlar için çabala elbet bir gün senin olurlar.. Sevgiler :)

Hazal ALKAN 22 Temmuz 2014 - 11:39 pm

evet yeni müzikleri farkettim :) tam da dediğiniz gibi yapıyorum her gün websitenizden müziklerinizi dinledikçe ve sizin de hayallaerinize ulaştığınızı gördükçe ilham alıyorum motive oluyorum valla :)
Sevgiler.

Elif Allıoğlu 10 Aralık 2013 - 4:11 am

Harikasınız, bu yaptığınız şeyler o kadar güzel ki… bir çoklarımızın sadece hayal edip hayal bıraktığı şeyler… sıkı bir takipçiniz oldum ve umarım bir gün sizin etkinliklerinize katılabilirim…

Burak SARAL 9 Temmuz 2014 - 7:11 am

Elif, bende bir çoklardan biriydim… ve arada ki farkın sadece gerçekten istemek olduğunu anladığımda bam başka biri olmak için ilk adımı atabildim… hala yolun başındayım… ve ilerleyişim için senin gibi arkadaşlarında bana katılmalarına ihtiyacım var…

Umarım bir gün sende benim grubumla doğaya kendini bırakırsın… Sevgiler…

Bir yorum gönderin